Stáhnout celý plán činnosti ve formátu PDF | Stáhnout celý plán činnosti ve formátu Word |
LEDEN | ÚNOR | BŘEZEN | DUBEN | KVĚTEN | ČERVEN |
ČERVENEC | SRPEN | ZÁŘÍ | ŘÍJEN | LISTOPAD | PROSINEC |
LEDEN 2021 |
Výroční setkání - 18. 1. 2020 (so)
Vzpomínkové setkání na Ondřejníku - 9. 2. 2020 (ne)
Sraz v sedle Ondřejníku v 9.00 hod.
Vede Pavlína Mrkvová
Sraz v sedle Ondřejníku v 9.00 hod.
Vede Pavlína Mrkvová
Kolem Travného
Běžky, 20 km, odj. vlakem z Frýdlantu n. O. v 7.13 hod.
Termín dle sněhových podmínek, zájem nutno včas ohlásit vedoucímu
Vede Jiří Daněk
Běžky, 20 km, odj. vlakem z Frýdlantu n. O. v 7.13 hod.
Termín dle sněhových podmínek, zájem nutno včas ohlásit vedoucímu
Vede Jiří Daněk
Valná hromada - 28. 2. 2020 (pá) Klubovna, 18.00 hod.
Výstup na kopce kolem naší obce - 21.3.2020 (so)
OKČT Hukvaldy, 21. ročník
Vede Vladimír Kapsa
OKČT Hukvaldy, 21. ročník
Vede Vladimír Kapsa
Za šafrány do Lačnova
Pěší, hrom. doprava příp. auta, šafrány kvetou koncem března 3-4 dny
Lidečko - Lačnovské skály - Lačnov - Horní Lideč (18 km)
Termín určí vedoucí akce, zájem o účast nutno ohlásit do 15.3.2020
Vede Jiří Daněk
Pěší, hrom. doprava příp. auta, šafrány kvetou koncem března 3-4 dny
Lidečko - Lačnovské skály - Lačnov - Horní Lideč (18 km)
Termín určí vedoucí akce, zájem o účast nutno ohlásit do 15.3.2020
Vede Jiří Daněk
Schůzka v klubovně - 27. 3. 2020 (pá) 18.00 hod.
Přípravný závod TOM - 28. 3. 2020 (so)
Klubovna, TOM Divočáci
Klubovna, TOM Divočáci
Brigáda - 4. 4. 2020 (so)
Sraz v klubovně v 9.00 hod.
Sraz v klubovně v 9.00 hod.
Polanská niva, sněženky - (so)
Pěší, hromadná doprava, dva termíny dle výkvětu
Dny výletů určí vedoucí akce Josef Kroča
Pěší, hromadná doprava, dva termíny dle výkvětu
Dny výletů určí vedoucí akce Josef Kroča
Vrchol kvetení kosatců na Pálavě
Pěší, hromadná doprava příp. auta, odhadem v půlce dubna
Pavlov - Děvíčky - Sirotčí hrad - Turold - Mikulov (15 km)
Termín určí vedoucí akce, zájem o účast nutno ohlásit do 30.3.2020
Vede Jiří Daněk
Pěší, hromadná doprava příp. auta, odhadem v půlce dubna
Pavlov - Děvíčky - Sirotčí hrad - Turold - Mikulov (15 km)
Termín určí vedoucí akce, zájem o účast nutno ohlásit do 30.3.2020
Vede Jiří Daněk
Broumovsko - 10. - 13. 4. 2020 (pá-po)
Pěší, autobusový zájezd
Vede Jiří Daněk
Pěší, autobusový zájezd
Vede Jiří Daněk
Otvírání Ondřejnických studánek (21. ročník) - 18. 4. 2020 (so)
Pěší, start Frýdlant n. O., restaurace Park mezi 9.00-11.00 hod.
TOM Divočáci a Turistika Frýdlant n. O.
Pěší, start Frýdlant n. O., restaurace Park mezi 9.00-11.00 hod.
TOM Divočáci a Turistika Frýdlant n. O.
Schůzka v klubovně - 24. 4. 2020 (pá) 18.00 hod.
Vítání jara na kole - 25. 4. 2020 (so)
Cyklo, sraz na náměstí v 9.00 hod.
Vede Vilém Židek
Cyklo, sraz na náměstí v 9.00 hod.
Vede Vilém Židek
Májová vyjížďka na kole - 1. 5. 2020 (pá)
Cyklo, sraz na náměstí v 9.00 hod.
Vedou Pavlína Mrkvová a Pavel Eliáš
Cyklo, sraz na náměstí v 9.00 hod.
Vedou Pavlína Mrkvová a Pavel Eliáš
Bavorský les - 7. - 10. 5. 2020 (čt-ne)
Pěší, autobusový zájezd, odjezd 6. 5. 2020 ve večerních hodinách
Vedou Vilém Židek a Libor Řezníček
Pěší, autobusový zájezd, odjezd 6. 5. 2020 ve večerních hodinách
Vedou Vilém Židek a Libor Řezníček
Po zarostlém chodníčku, 39. ročník - 16. 5. 2020 (so)
OKČT Hukvaldy, pěší 15 km. Start 7.30 hod., Hukvaldy koupaliště
Vede Vladimír Kapsa
OKČT Hukvaldy, pěší 15 km. Start 7.30 hod., Hukvaldy koupaliště
Vede Vladimír Kapsa
Za poznáním rybníků - 23. 5. 2020 (so)
Pěší, hromadná doprava
Studénka - Jistebník n. O. - Polanka n. O. (cca 12 km)
Vede Josef Kroča
Pěší, hromadná doprava
Studénka - Jistebník n. O. - Polanka n. O. (cca 12 km)
Vede Josef Kroča
Schůzka v klubovně - 29. 5. 2020 (pá) 18.00 hod.
Jarní výlet - 30. 5. 2020 (so)
Pěší, autobusový zájezd
Vede Ivo Adamec
Pěší, autobusový zájezd
Vede Ivo Adamec
Hlučínsko - 6. 6. 2020 (so)
Cyklo, doprava vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. v 7.13 hod.
Štítina - Oldřišov - Píšť - Chalupki - Koblov - Ostrava (71 km)
Vede Jiří Daněk
Cyklo, doprava vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. v 7.13 hod.
Štítina - Oldřišov - Píšť - Chalupki - Koblov - Ostrava (71 km)
Vede Jiří Daněk
Vaječina v klubovně - 10. 6. 2020 (st) 16.00 hod.
Vršatec - 13. 6. 2020 (so)
Pěší, autobusový zájezd, odjezd z Frýdlantu n. O. v 6.00 hod.
1. Lednica - Červený Kameň - Vršatské Podhradie (15 km)
2. Lednica - Vršatské Podhradie - Brumov (20 km)
Vede Jiří Daněk
Pěší, autobusový zájezd, odjezd z Frýdlantu n. O. v 6.00 hod.
1. Lednica - Červený Kameň - Vršatské Podhradie (15 km)
2. Lednica - Vršatské Podhradie - Brumov (20 km)
Vede Jiří Daněk
Okolí Ostravy I - 20. 6. 2020 (so)
Pěší, hromadná doprava
Poruba - rest. Na myslivně - Vřesina - Mexiko - Poruba (cca 12km)
Vede Josef Kroča
Pěší, hromadná doprava
Poruba - rest. Na myslivně - Vřesina - Mexiko - Poruba (cca 12km)
Vede Josef Kroča
Schůzka v klubovně - 26. 6. 2020 (pá) 18.00 hod.
Cyklodovolená - Podorličí - 4. - 11. 7. 2020 (so-so)
Doprava vlastními auty nebo vlakem
Vede Pavlína Mrkvová
Doprava vlastními auty nebo vlakem
Vede Pavlína Mrkvová
Větrné mlýnky - 25. 7. 2020 (so)
Cyklo, sraz v 8.00 hod. na náměstí, úprava trasy dle složení účastníků
Frýdlant n. O. - Řepiště - Horní Datyně - Havířov - FnO (75 km)
Vede Jiří Daněk
Cyklo, sraz v 8.00 hod. na náměstí, úprava trasy dle složení účastníků
Frýdlant n. O. - Řepiště - Horní Datyně - Havířov - FnO (75 km)
Vede Jiří Daněk
Letní dovolená v ČR - 23. 7. - 1. 8. 2020 (čt-so)
Pěší, 31. ročník, autobusový zájezd
Vede Ivo Adamec
Pěší, 31. ročník, autobusový zájezd
Vede Ivo Adamec
Kaménka u Vítkova - 1. - 8. 8. 2020 (so-so)
Letní tábor TOM Divočáci
Letní tábor TOM Divočáci
Staré Hamry - Visalaje - 8. 8. 2020 (so)
Pěší, hromadná doprava
Vede Lenka Zlá
Pěší, hromadná doprava
Vede Lenka Zlá
Okolí Ostravy II - 22. 8. 2020 (so)
Pěší, hromadná doprava
Bobrovníky - Děhylov - Dobroslavice - Plesná - Poruba (cca 12 km)
Vede Josef Kroča
Pěší, hromadná doprava
Bobrovníky - Děhylov - Dobroslavice - Plesná - Poruba (cca 12 km)
Vede Josef Kroča
Schůzka v klubovně - 28. 8. 2020 (pá) 18.00 hod.
Zřícenina hradu Čeladná - 12. 9. 2020 (so)
Pěší, doprava vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. v 7.44 hod.
Ostravice - Malý Smrček - zbytky hrádku Kozinec - úbočí Malé Stolové - Kunčice p. O. (15 km)
Vede Jiří Daněk
Pěší, doprava vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. v 7.44 hod.
Ostravice - Malý Smrček - zbytky hrádku Kozinec - úbočí Malé Stolové - Kunčice p. O. (15 km)
Vede Jiří Daněk
Čergov - 26. - 28. 9. 2020 (so-po)
Pěší, autobusový zájezd
Vedou Vilém Židek a Libor Řezníček
Pěší, autobusový zájezd
Vedou Vilém Židek a Libor Řezníček
Schůzka v klubovně - 25. 9. 2020 (pá) 18.00 hod.
Setkání účastníků letní pěší dovolené - 3. 10. 2020 (so)
Klubovna, 15.00 hod.
Klubovna, 15.00 hod.
Zámky Poodří - 4. 10. 2020 (ne)
Cyklo, vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. 5.44 hod.
Hostašovice - Kunín (floristická výstava v zámku) - Bartošovice - Nová Horka - Košatka - Brušperk - Frýdlant n. O. (68 km)
Vede Jiří Daněk
Cyklo, vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. 5.44 hod.
Hostašovice - Kunín (floristická výstava v zámku) - Bartošovice - Nová Horka - Košatka - Brušperk - Frýdlant n. O. (68 km)
Vede Jiří Daněk
Podzimní výlet - 17. 10. 2020 (so)
Pěší, autobusový zájezd
Vede Ivo Adamec
Pěší, autobusový zájezd
Vede Ivo Adamec
Po zarostlém chodníčku - spadaným listím - 24. 10. 2019 (so)
OKČT Hukvaldy, pěší 15 km. Start 9.30 hod., Hukvaldy koupaliště
Vede Vladimír Kapsa
OKČT Hukvaldy, pěší 15 km. Start 9.30 hod., Hukvaldy koupaliště
Vede Vladimír Kapsa
Pálava - 24. - 25. 10. 2020 (so-ne)
Pěší, doprava auty příp. malým autobusem
Vedou Marie Poledníková a Vilém Židek
Pěší, doprava auty příp. malým autobusem
Vedou Marie Poledníková a Vilém Židek
Výstup na Smrk - 28. 10. 2020 (st)
Pěší, trasy individuální, sraz v sedle Smrku
Vede Pavlína Mrkvová
Pěší, trasy individuální, sraz v sedle Smrku
Vede Pavlína Mrkvová
Schůzka v klubovně - 30. 10. 2020 (pá) 18.00 hod.
Neznámo - 7. 11. 2020 (so)
Pěší, sraz na nádraží ČD Frýdlant n. O. v 9.00 hod.
Vede Vilém Židek
Pěší, sraz na nádraží ČD Frýdlant n. O. v 9.00 hod.
Vede Vilém Židek
Velký Javorník - 21. 11. 2020 (so)
Pěší, vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. v 7.44 hod.
Mořkov - Dlouhá - Velký Javorník - Frenštát p. R. (17 km)
Vede Jiří Daněk
Pěší, vlakem, odjezd z Frýdlantu n. O. v 7.44 hod.
Mořkov - Dlouhá - Velký Javorník - Frenštát p. R. (17 km)
Vede Jiří Daněk
Výšlap na Ondřejskou pouť na Hukvaldech - 29. 11. 2020 (ne)
Pěší, sraz na nádraží ČD Frýdlant n. O.
Hukvaldy - Obora - Kozlovice - Lhotka - Frýdlant n. O. (18 km)
Vede Vilém Židek
Pěší, sraz na nádraží ČD Frýdlant n. O.
Hukvaldy - Obora - Kozlovice - Lhotka - Frýdlant n. O. (18 km)
Vede Vilém Židek
Schůzka v klubovně - 4. 12. 2020 (pá) 18.00 hod., Mikuláš ?
Klondyke - 5. 12. 2020 (so)
Pěší, hromadná doprava, odjezd vlakem z Frýdlantu n. O. v 7.13 hod.
Raškovice, Ondráš - neznačeně sedlo pod Lipím /Klondyke/ - Kotař - Prašivá - Vyšní Lhoty - Raškovice (16 km)
Vede Jiří Daněk
Pěší, hromadná doprava, odjezd vlakem z Frýdlantu n. O. v 7.13 hod.
Raškovice, Ondráš - neznačeně sedlo pod Lipím /Klondyke/ - Kotař - Prašivá - Vyšní Lhoty - Raškovice (16 km)
Vede Jiří Daněk
Štěpánský výstup na Smrk - 26. 12. 2020 (so)
Pěší, odjezd vlakem z Frýdlantu n. O. na Ostravici
Vede Pavlína Mrkvová
Pěší, odjezd vlakem z Frýdlantu n. O. na Ostravici
Vede Pavlína Mrkvová
Výroční setkání - 16. 1. 2021 (so)